Taštičkový matrac Best 27cm

Kód produktu:

Bi-Comfort Different Firmness Individual Comfort mattresses Colunex icon Freshness mattresses Colunex icon Hypoallergenic mattresses Colunex icon No CFC's mattresses Colunex icon

Model Best patrí do novej generácie taštičkových matracov a obsahuje robustnú štruktúru s exkluzívnou technológiou ProTech Springs ™, ktorá Vám zaistí zdravý spánok. 

 

Prispôsobivá technológia

Matrace Best predstavujú vývoj tradície vreckových pružín do exkluzívnej štruktúry ProTech Springs ™, ktorá sa anatomicky tvaruje podľa kontúr tela.

Hlboký spánok

Pohodlie a prirodzené držanie tela poskytované matracom zaisťujú pokojnejší spánok, podporujú relaxáciu potrebnú na hlboký spánok počas celej noci.

Zdravie a hygiena

Nekompromisné zloženie a kvalita hypoalergénnych materiálov zaisťujú vetraný povrch bez prachu roztočov, alergií, tepla a nadmerného potenia, čo vedie k hygienickému, bezpečnému a zdravému prostrediu na spanie.

Odolné materiály
Tento model sa časom nedeformuje. Použité materiály sú vysokej kvality a boli podrobené náročným testom, aby sa zabezpečila ich pevnosť. To znamená, že si môžete byť istí, že budete môcť využívať všetky pôvodné výhody produktu aj po rokoch používania.

 

Rozmery: výška 27 cm

 

Tento matrac sa vyrába vo všetkých veľkostiach a rôznych tvrdostiach.

Presná cena je na vyžiadanie podľa Vami zvolenej konfigurácie produktu.Dostupnosť: Produkt na objednávku
Výrobca: COLUNEX


Cena na vyžiadanie

Odporúčané produkty