Taštičkový matrac Best Eco 24cm

Kód produktu:

Bi-ComfortNo-Flip Individual Comfort mattresses Colunex icon Freshness mattresses Colunex icon Hypoallergenic mattresses Colunex icon No CFC's mattresses Colunex icon

Best Eco je hypoalergénny matrac vyrobený pomocou exkluzívnej technológie vreckových pružín ProTech Springs ™. Je k dispozícii v dvoch rôznych stupňoch pevnosti a prispôsobuje sa rôznym preferenciám pohodlia.

 

Dostupná kvalita

Kombinuje základné vlastnosti vynikajúcich matracov. Zjednodušenie metód a inteligentný výber materiálov sa stali kľúčovými bodmi pri tvorbe tohto modelu.

Osobný komfort

Matrac Best Eco predstavuje vývoj tradície taštičkových matracov do exkluzívnej štruktúry ProTech Springs ™, ktorá anatomicky tvaruje kontúry tela.

Zdravie a hygiena

Použité materiály sú hypoalergénne a podporujú zdravé prostredie, ktoré je hygienické, bez roztočov, alergií, tepla a nadmerného potenia.

Odolné materiály
Tento model sa časom nedeformuje. Použité materiály sú vysokej kvality a boli podrobené náročným testom, aby sa zabezpečila ich pevnosť. To znamená, že si môžete byť istí, že budete môcť využívať všetky pôvodné výhody produktu aj po rokoch používania.

 

Rozmery: výška 24 cm

 

Tento matrac sa vyrába vo všetkých veľkostiach a rôznych tvrdostiach.

Presná cena je na vyžiadanie podľa Vami zvolenej konfigurácie produktu.Dostupnosť: Produkt na objednávku
Výrobca: COLUNEX


Cena na vyžiadanie

Odporúčané produkty


Stolička Wing

od 346,80€

Písací stôl Bonsai

Cena na vyžiadanie

TV skrinka Jersey

Cena na vyžiadanie