Taštičkový matrac Charm 30cm

Kód produktu:

Neodolateľny pohodlný matrac Charm vyniká svojím veľkolepým vzhľadom, ktorý odzrkadluje kombináciu vzácnych materiálov z jeho štruktúry. Matrac sa vyznačuje luxusným dizajnom a je vyplnený hodvábom, 3 vrstvami supersoft peny a silikonizovanými dutými vláknami pre chladný a mimoriadne pohodlný efekt.

Základom tohto matraca je technológia ProTech Springs ™, ktorá poskytuje oporu a silu v manželských posteliach, zaisťuje individuálne pohodlie, ktoré vám umožní spať bez toho, aby ste cítili pohyby osoby vedľa vás.

Štruktúra taštičkových pružín ProTech Springs ™ je obalená penovými vrstvami Supernova Foams ™ a Xenuloc® Feel, ktoré poskytujú jedinečné pocity pohodlia tým, že prispievajú k zmierneniu tlakových bodov a anatomicky tvarujú tvar tela. Vnútorné a vonkajšie komponenty sú hypoalergénne a zaisťujú trvalú hygienu matraca.

Jedinečné pohodlie
Kombinácia materiálov podporuje postupné a progresívne prispôsobovanie tela povrchu, ako aj ďalšie pohodlie a jedinečný zážitok z pohody.

Zdravie a hygiena
Rozlišujúca kompozícia a kvalita hypoalergénnych materiálov zaisťujú vetraný povrch bez roztočov, alergií, tepla a nadmerného potenia, čo vedie k hygienickému, bezpečnému a zdravému prostrediu na spanie.

Luxusné materiály

S ohľadom na pohodlie a rovnováhu teplôt ponúka tento model elegantnú kombináciu jemných materiálov so špeciálnym dôrazom na hodváb.

Osviežujúci spánok
Pohodlie a prirodzené držanie tela poskytované matracom zabezpečujú pokojnejší spánok, podporujú relaxáciu potrebnú na rýchle a hlboké zaspanie a neprebúdzanie sa v noci.

Pocket Coil Technology
Vysoko výkonné pružiny vyvinuté po rokoch výskumu v oblasti ergonómie a materiálov v laboratóriu Colunex. Táto technológia viedla k mimoriadne trvanlivým matracom s vysokým výkonom.

Rozmery: výška 30 cm

Tento matrac sa vyrába vo všetkých veľkostiach a rôznych tvrdostiach.

Presná cena je na vyžiadanie podľa Vami zvolenej konfigurácie produktu.Dostupnosť: Produkt na objednávku
Výrobca: COLUNEX


Cena na vyžiadanie

Odporúčané produkty